05321776864
Kapat× Destek 05321776864
Kapat×

tahtakaledukkan.com ürün satışı yapmamaktadır ve satın aldığınız ürünler tahtakaledukkan’dan değil, satıcı olarak işlem yapan
üretici ve ithalatçı firmalar tarafından size gönderilir. Bir ürünü almaya karar verdiğinizde, ürün sayfasında bulunan ürün açıklamalarını,
kargo bilgilerini ve satıcının profil sayfasını inceleyin. 

HEMEN AL Seçeneği olan ürünleri beklemeden, anında satın alabilirsiniz.TALEPTE BULUN Formu ile sitemizde o an bulunmayan ürünler için talepte bulunabilir, bu ürünleri stoklarında barındıran ya da temin edebilecek olan dükkanların sizinle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz. 

Nasıl ürün alırım?
 
·Ürün sayfasındaki Hemen AL! butonuna tıklayın.
·Adres seçimi ekranında ürünün teslim edileceği adresi belirleyin.
·Ödeme ekranında, kredi kartı, banka kartı ile ödemenizi yapın.
·Ödeme sırasında satın aldığınız ürünleri/adetini değiştirmek isterseniz "Sepetim" bölümünden ürünleri/adetini değiştirebilirsiniz.

 Ürünü satın aldıktan sonra
Ödeme yaptığınızda, ürün bedeli tahtakaledukkan havuz hesabına (güvenli hesap) aktarılır. Siz ürünü teslim alıp onay vermeden ürün bedeli satıcıya aktarılmaz. 

Satıcı ürünü kargolar
Ürünü satın aldınız. Satıcı 3 iş günü içerisinde ürünü size gönderir ve kargo bilgilerini sisteme girer. Kargo bilgilerine profilinizden ulaşabilir ve kargonun takibini yapabilirsiniz.

Ürünü onaylayın
Ürün size kargolandıktan sonra ürüne onay vermeniz için 3 iş günüsüreniz vardır. Ürünü teslim aldığınızda kontrollerinizi yapıp onay verin.
Onay verdiğinizde, Tahtakaledukkan havuz hesabında bekletilen ürün bedeli satıcının hesabına aktarılır.