Talepte Bulun reception_bell.png
Kapat× Destek
Kapat×

HADRON -   DORUK Bilişim Teknolojileri
HADRON - DORUK Bilişim Teknolojileri
HADRON - DORUK Bilişim Teknolojileri

İçerik bulunamadı....

kategorisinde içerik bulunmuyor.

"REDISCOVER THE TECHONOLOGY"

     1996 yılında İstanbul'da çeşitli markaların ev elektroniği, oyun konsolu ve oyun grubundaki ürünlerinin Türkiye yetkili dağıtıcısı olarak kurulan DORUK, 2001'de Ankara'da açılan şubesi ile oyuncak ithalatını ve Türkiye geneli dağıtımını faaliyet alanına ilave etti. 2005 yılında bilgisayar çevre birimleri alanına başlayarak faaliyetlerini bu alanda yoğunlaştırdı. 2010 yılı itibarı ile gelinen nokta HADRON markasının ithalatı ve satış sonrası hizmetidir.

     Bu yolda ki en büyük istediğimiz müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmaktır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde dikkate aldığımızdan önceliğimiz müşterilerimizin yüzünün gülmesidir. Güvenilirlik ve kalite konularında akıllarda şüphe oluşmaması müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden kaynaklanmaktadır. Müşterilerimizden aldığımız güzel ve motive edici yorumlar ile doğru yolda olduğumuzu anlıyoruz ve bundan gurur duyuyoruz.

     HADRON markasını en üst sıralara yazdırmak için çalışkan ve işini en iyi şekilde yapan personellerimizle durmaksızın çalışıyoruz. İnanıyoruz ki hedeflediğimiz noktaya gelmemiz çok zaman almayacaktır. 

                                                                                                                                                                                               HADRON AİLESİ

                                                              www.hadron.gen.tr