Talepte Bulun reception_bell.png
Kapat× Destek
Kapat×
tahtakaledukkan.com'da Nasıl Dükkan Açarım?

''Yeni Dükkan Başvurusu'' Formunda Sizden

  • Dükkan Adı: İşletmenizin adını belirtiyorsunuz.
  • Dükkan Açıklama: Satış ilkeleriniz ve ürün çeşitleriniz hakkında bilgi verebilirsiniz.
  • Dükkan Kullanım Bilgileri: Ürün satmak istiyorum veya ilan vermek istiyorum.
  • Dükkan Hesap Bilgileri: Şirket türü, Şahıs Şirketi, Limited Şirketi, Anonim Şirketi, kısmından birini belirtiyorsunuz.
  •  Ad, soyad / ünvan, telefon ve mail adresinizi doldurup, parolanızı girdikten sonra ''Dükkanımı Oluştur'' butonuna tıklamanızla beraber yeni dükkan başvurunuz incelenmek üzere tahtakaledukkan.com sistemine düşer.

Dükkan oluşturma onayı verildikten sonra, Dükkanınıza giriş yaparak panelinizden Ayarlar kısmından, logonuzu belirleyebilirsiniz.
Ayrıca, kendi kategorilerinizi oluşturarak ürünlerinizi istediğiniz başlıklarda sergileyebilirsiniz. 
tahtakaledukkan'da işlerinizi büyütmek için siz de bir Dükkan açın!

Türkiye'nin her yerinden online satış yapmak isteyen işletmeler tahtakaledukkan.com'da ücretsiz mağazasını hemen oluşturabilir. tahtakaledukkan.com'da ürün mağazası açan firmalar Xml ( toplu Ürün Yükleme) servisini kullanarak toplu ürün yönetimi yapabilir. Toplu Güncelleme servisini kullarak ürünlerinin fiyatlarını çok hızlı bir şekilde artırabilir veya indirim uygulayabilir. Satışlarını artırmak için sende  hemen ücretsiz mağazanı aç. Satış Komisyon Listesi İçin Tıklayın!

 

Tahtakaledukkan.com' Ekibi  ''İlan Mağazası'' talebinde bulunan işletmeyi telefonla arayıp adres teyidi yaptıktan sonra saha ekibi tarafından iş ortaklığı için firma yerinde ziyaret edilir.

İlan mağazasın da işletmeler tahtakaledukkan.com'da sınırsız ilan verebilir, müşteriler doğrudan firma ile iletişime geçer, işletme aracısız ve hiçbir komisyon vermeden ürünlerini toptan veya perakende satabilir.